Katalog znalezionych haseł
aaaanBLOGaaaa

Temat: PPS
Porządnicki się znalazł "...darmowy viewer masz pod linkiem....". A ty pewnie masz oryginalną windę xp, office'a xp (gdzie oczywiście ogladasz prezentacje w oryginalnym Power Point'cie). Pewnie. Tax: Hans do stojącących przed nim w szeregu zydków: - Z okazji Świąt Wielkanocnych dostaniecie ode mnie po jajku..... - ... tym metalowym prętem.
Źródło: topranking.pl/1552/pps.phpTemat: zdradzająca żona
ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY 1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją. 2. PAPIER TOALETOWY - CZY ... BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne. 2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA. Prezentacja Power Point. 3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, ... CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY. ZAPROSZENIE NA WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,20544,84190982,84190982,zdradzajaca_zona.html


Temat: Koszmar w DODN -ie
co innego. Byłem przekonany, że moja prezentacja jest bardzo dobra. Zfilmowałem wywiady z przedstawicielami gmin wyznaniiowych Dzielnicy Wzajemnego Szacunku, następnie rozmawiałem osobiście z ks. kardynałem Gulbinowiczem. Wszystko zmontowałem samodzielnie (prezentacja Power Point 2000). Pan "informatyk", który mial płytę z moją prezentacją zaraz przed wejściem na salę skopiować na dysk twardy ich komputera. okazało się, że ww pan nie umiał tego zrobić ( ... Ukazały się dopiero zaraz przed świętami Wielkanocnymi. Jestem III klasistą więc wynki są ważne do rekrutacji, a oni po prostu nas zlekceważyli. OKAZAŁO SIĘ, ŻE DOSTAŁEM 17 PUNKTÓW ZA PREZENTACJĘ (NA...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,72,5832780,5832780,Koszmar_w_DODN_ie.htmlnBLOG